Asya Bilgi Teknolojileri,
Sizi "Digital Dünyaya" hazırlar.

Asya BT


2009 yılında kurulmus olup günümüzün en büyük kitle iletisim araçları olan bilgisayar, iletisim, güvenlik ve danısmanlık hizmetleri üzerine çalısmalar gerçeklestirmektedir.

Neden Asya BT ?

Asya Bilgi Teknolojileri; ihtiyaçlara yaklasımları ve müdahale yöntemleri ile sektörün profesyonelleri arasında yer almaktadır.Ancak, bizler biliyoruz ki profesyonelligin yanında güvenilir olmak ve çözümlerde müsteri memnuniyetini ön plana çıkarmak da önemlidir.

Asya Bilgi Teknolojileri; sahip oldugu birikimleri ile çözüm ortagınız olarak sizi yarı yolda bırakmayacak ve ilk günden itibaren beklentilerinizi karsılamaya yönelik olarak en uygun çözümlerle yanınızda olacaktır. Sirketimiz; arzu ettiginiz hizmetleri zamanında, dogru ve yerinde kullanılacak metotlarla, ihtiyaçlarınız dogrultusunda çesitlendirmesi ile sorumlulugu üzerine almakta ve bu sorumlulugu en iyi sekilde yerine getirmektedir.

Müsterileriyle yapmıs oldugu ilk temaslardan yıllar sonra bile birlikte çalısma prensibini benimseyen Asya Bilgi Teknolojileri ; sizlerin teknolojik sorularının çözümünden egitime, özel program yazılımından anahtar teslimi projelendirmeye uzanan genis bir hizmet yelpazesine sahiptir. Süreç içerisinde gelisen ve büyüyerek yoluna devam eden her isletmenin gereksinim duyacagı “kritik çözümler” Asya Bilgi Teknolojileri’nin sahip oldugu deneyim, bilgi birikimi ve vizyonu ile uygulamaya geçirildiginde kalıcılıga ulasacaktır.

Bu noktada sadece çözümlerin üretilmesinde degil, sürecin takibinde de Asya Bilgi Teknolojileri her adımda yanınızda olacaktır.